До обласної поліції надійшло кілька десятків повідомлень пропорушення виборчого законодавства

26 жовтня 2021, 12:22

Наразі до поліції надійшло 30 повідомлень пов’язаних з виборчим процесом. Усі вони зареєстровані та на даний час проводяться перевірки відповідно до чинного законодавства, інформують у ГУНП в Черкаській області.

У період з 1 вересня по 25 жовтня правоохоронці отримали близько тридцяти повідомлень про порушення виборчого законодавства. 

Поліція провела перевірки, за матеріалами яких складено 8 адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.

Дві заяви до Черкаського районного управління поліції надійшли про пошкодження біл-бордів. Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 та ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Також через перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача слідчі відкрили два кримінальні провадження, що передбачено  ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору