До комунальної власності Черкас передадуть гуртожитки вартістю 40 млн грн

24 листопада 2016, 11:57

bezyimyannyij

За результатами розгляду адміністративних позовів прокуратури щодо зобов’язання Черкаської міської ради прийняти до комунальної власності міста Черкаси гуртожитки, що належать підприємству-банкруту, 17.11.2016 Черкаським окружним адміністративним судом прийнято рішення про їх задоволення.  

Черкаську міську раду зобов’язано прийняти гуртожитки державної житлово-побутової фірми «Обрій-1» до комунальної власності, чим відновлено законні права їх мешканців на приватизацію та інтереси держави, як власника цих об’єктів, в частині забезпечення їх ефективного використання, утримання та збереження житлового фонду.

Нагадаємо, згідно з вимогами чинного законодавства України, у разі банкрутства державного підприємства, об’єкти належного йому державного житлового фонду, в тому числі гуртожитки, передаються в установленому порядку до комунальної власності відповідної територіальної громади.

У ході розгляду господарської справи про банкрутство державної житлово-побутової фірми «Обрій-1» встановлено факт тривалого неприйняття Черкаською міською радою до комунальної власності міста Черкаси 6 гуртожитків загальною вартістю близько 40 млн. грн., що стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідними позовними заявами зобов’язального характеру.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору