До кінця року у сільських школах Черкащини з’являться два нові автобуси (відео)

07 вересня 2018, 18:04

До кінця року у сільських школах Черкащини з'являться два нові автобуси (відео)

Шість шкільних автобусів придбали на Черкащині. Ще два з’являться у сільських школах до кінця року. Про це журналістам Суспільного повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики області Валерій Данилевський. З його слів, на закупівлю автобусів із обласного бюджету спрямували 7 мільйонів гривень, стільки ж – райони або територіальні громади. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Рось".

Семикласниця Каріна Степанець щодня до школи долає п'ять кілометрів, раніше сюди їздила велосипедом, а взимку ходила пішки.

- Ну, там було погано йти. Асфальту нема, лише одна глина, - розповідає семикласниця.

З вересня ученицю до Степанецького ліцею возить шкільний автобус, який забирає дітей із села Павлівка та Малий Ржавець (загалом 30 школярів).

- Мені дуже часто доводилося везти дитину на велосипеді. Був і сніг, і холод, і дощ, і дуже важко було. Тепер діти мають можливість вчасно прибувати до школи, додому повертатися і батьки спокійні, - зазначила мама школярки Світлана Степанець.

У Степанецькому ліцеї навчаються діти з п'яти сіл Канівського району. Деякі живуть за 20 кілометрів звідси. Тепер діти мають змогу доїжджати до ліцею за 15-20 хвилин, а після уроків можуть відвідувати гуртки. Водій чекає всіх, а вже потім відвозить.

- Зараз мені стало набагато легше. Автобус гарний, відкриває гарний кругозір і завдяки дзеркалам заднього виду можна простежити, що роблять учні, - розповідає водій автобуса Анатолій Барсин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору