До кінця літа ПриватБанк щомісяця додаватиме українцям 5% до зарплати

20 червня 2014, 11:21

З 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми зарплати, витраченої на купівлі в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всіх власників зарплатних карток: співробітників бюджетних організацій, промислових підприємств і комерційних компаній.  

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцію «Тримай 5!», у ході якої банк повертатиме клієнтам 5% від суми щомісячної заробітної плати, витраченої на оплату покупок у торговій мережі. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати понад 115 тисяч співробітників як бюджетних, так і комерційних компаній та організацій Черкаської області. Головна умова – оплачувати карткою покупки в магазинах і торгових точках в Україні, за кордоном або в інтернет-магазинах.

- Щоб отримати 5 % від суми покупок за зарплатною карткою, треба лище розраховуватись нею в магазинах і  ми повертатимемо 5% від суми всіх таких покупок.  Гроші,  будуть зараховані на спеціальний бонусний рахунок. Зарахування проводитеметься щомісяця - раз на місяць, – говорить заступник директора Черкасської філії ПриватБанку, Ярослав Батієвич. –  Зараз в Черкаській області за зарплатними проектами обслуговується 1500 підприємств та організацій. Ми сподіваємося, що для наших клієнтів така акція стане гарною підтримкою від банку в непростий час економічних змін у країні.

Щоб отримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну картку та зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/derzhy5;зателефонувавши на номер 3700; у будь-якому відділенні. Усім клієнтам, які зареєстровані в акції, повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країн світу. Мінімальна та максимальна суми покупок не обмежені. Акція «Тримай 5!» стартує 1 червня і триватиме все літо.

Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного після купівлі місяця на спеціальний бонусний рахунок зарплатної картки. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.

Поділитись

Коментарі

Вгору