До кінця літа ПриватБанк щомісяця додаватиме українцям 5% до зарплати

20 червня 2014, 11:21

З 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми зарплати, витраченої на купівлі в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всіх власників зарплатних карток: співробітників бюджетних організацій, промислових підприємств і комерційних компаній.  

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцію «Тримай 5!», у ході якої банк повертатиме клієнтам 5% від суми щомісячної заробітної плати, витраченої на оплату покупок у торговій мережі. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати понад 115 тисяч співробітників як бюджетних, так і комерційних компаній та організацій Черкаської області. Головна умова – оплачувати карткою покупки в магазинах і торгових точках в Україні, за кордоном або в інтернет-магазинах.

- Щоб отримати 5 % від суми покупок за зарплатною карткою, треба лище розраховуватись нею в магазинах і  ми повертатимемо 5% від суми всіх таких покупок.  Гроші,  будуть зараховані на спеціальний бонусний рахунок. Зарахування проводитеметься щомісяця - раз на місяць, – говорить заступник директора Черкасської філії ПриватБанку, Ярослав Батієвич. –  Зараз в Черкаській області за зарплатними проектами обслуговується 1500 підприємств та організацій. Ми сподіваємося, що для наших клієнтів така акція стане гарною підтримкою від банку в непростий час економічних змін у країні.

Щоб отримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну картку та зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/derzhy5;зателефонувавши на номер 3700; у будь-якому відділенні. Усім клієнтам, які зареєстровані в акції, повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країн світу. Мінімальна та максимальна суми покупок не обмежені. Акція «Тримай 5!» стартує 1 червня і триватиме все літо.

Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного після купівлі місяця на спеціальний бонусний рахунок зарплатної картки. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору