До Дня Незалежності у Черкасах відбудеться “Година народовладдя”

22 серпня 2016, 15:02

14045695_1082680781820537_2166277249833991919_n

23 серпня до 25-річниці Незалежності України учасники Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» проведуть в Черкасах акцію «Година народовладдя». Акція є Всеукраїнською, організовує її Інститут «Республіка» щоб закликати українців замислитися над тим, як можуть вони впливати на долю свого міста і країни в цілому.

В рамках заходу в Черкасах відбудеться вулична провокація на тему: «Щоб зробили пересічні громадяни, якби на годину отримали владу у своєму місті?». Креативним дійством організатори ставлять за мету привернути увагу черкащан до того, що в умовах незалежності України місцева влада де-юре належить його жителям, а посадовці та виборні особи мають реалізовувати надані їм повноваження на користь громаді. Акція також покликана продемонструвати громадянам, що вони мають проявляти більшу ініціативу в управлінні містом, доносити до влади свою думку та пропонувати свої шляхи вирішення місцевих проблем

Бачення того, як має працювати місцева влада, черкащани зображуватимуть на синьому та жовтому папері, що символічно буде складено у велике зображення державного прапору. Синьо-жовте полотнище – бачення  розвитку міста городянами – відразу після акції планується передати міському голові для врахування у діяльності.

Під час інфогодини жителі Черкас також отримають корисну інформацію щодо реформи з децентралізації, прямих інструментів участі та місцевих ініціатив: що зробити, аби ключові гравці місцевого самоврядування виконували обіцянки? як домогтися позитивних змін? до кого звертати у разі виникнення проблеми?

Акція відбудеться на площі перед міською радою 23 серпня 2016 року з 13 години. О 14:00 планується занести створене полотнище прапору міському голові.

Поділитись

Коментарі

RevaA сказав:

Текст коментарОголошено конкурсний набір до чергової Школи місцевого самоврядування #DESPRO, яка розпочнеться вже у вересні 2016 року. Якщо Ви є представником #ОМС , членом всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування – не зволікайте можливістю підвищити власну професійну #спроможність. Деталі – http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1704

Вгору