До Дня міста у Черкасах влаштують перегони

05 червня 2015, 10:06

XiYmweE8UZ0

У Черкасах стартує перший етап Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна». Етап приурочений до Дня міста.

Організатор змагань автомобільний клуб «Черкаси» за підтримки Автомобільної федерації України та Черкаської міськради.

-  Цьогоріч Національні змагання ми розпочинаємо з Черкас. Й дуже символічно, що перший етап збігся із святкуванням Дня міста. Тому саме Черкасам ми й присвятимо старт серії, - розповідає керівник АК «Черкаси», офіційний представник ФАУ у Черкаській області Андрій Яроменко.

Тож, 7 червня всіх черкащан та гостей міста організатори запрошують у Долину Троянд. Також в АК «Черкаси» наголошують, що змагання відкриті, тож участь у них можуть взяти всі бажаючі. Головна умова – наявність автівки, водійського посвідчення та ліцензії ФАУ (про ліцензію можна довідатися за тел. 80 67 470 4651). Участь у змаганнях безкоштовна.

Як розповідає Андрій Яроменко, цьогоріч переможців визначатимуть аж у кількох номінаціях.

- Будуть основні номінації у категоріях передній, задній, повний привід. Також буде жіночий залік. А додатковою номінацією стане обрання кращого автоспортсмена. Також, якщо будуть участинки із Золотоноші (саме в Золотоноші планувався перший етап - ред.), то серед них також визначатимемо найкращого, - зазначає організатор.

Офіційне відкриття змагань  о 14:00.

Довідково

Етапи Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна»:

7 червня – Черкаси

28 червня – Канів

25 липня – Чигирин

24 серпня – Сміла

12 вересня – Кам’янка

Поділитись

Коментарі

Вгору