До Дня Незалежності в Черкасах показали “Обличчя Перемоги”

24 серпня 2023, 13:02

Днями Черкаський обласний краєзнавчий музей представив виставку репортажних фотосвітлин. На них зображені українські військові, які наближають Перемогу. Саме тому експозицію фоторобіт назвали "Обличчя Перемоги".

Автор світлин черкасець Євгеній Король з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України добровольцем пішов відстоювати нашу Незалежність зі зброєю в руках. "Зброєю" для фотомайстра також став і його “похідний” фотоапарат.

Творче покликання Євгена дало можливість закарбувати обличчя наших боронців — мужніх чоловіків, юнаків, дівчат та жінок репортажно, прямо з місця подій. Багатьох Героїв вже немає в живих, але вони посміхаються зі світлин Євгенія Короля і вселяють впевненість — Україна переможе.

Загалом автор зробив більше десяти тисяч знімків. А для презентації в Черкаському краєзнавчому музеї відібрав 40 найкращих.

Автор зауважив, що мав на меті через погляди військових відобразити українське майбутнє і віру в Перемогу.

- Ідея фотографувати на війні виникла в мене буквально з перших днів. Але це було досить складно. Бо я не знав, чи можна взагалі це робити і як саме. Сама ідея через погляд показати не просто чоловіків і жінок, які боронять країну від агресора. Це погляди людей, які упевнені в збереженні цілісності держави. Їхні обличчя надихають нас. Вони поставили мету звільнення країни вище за своє життя, - прокоментував Євгеній Король.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору