До черкаського університету завітала гостя із Посольства США

02 серпня 2015, 12:04
1

Фото прес-служба ЧНУ

Аташе з питань культури Посольства США в Україні Шері Бістранскі відвідала Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. У Черкаси пані Бістранскі приїхала на фестиваль джазової музики «Jazz-діліжанс».

Як повідомляє прес-служба ЧНУ, ділова частина візиту передбачала розширення співпраці з Черкаським національним за освітніми програмами, які адмініструє Відділ преси, освіти і культури Посольства США В Україні.

Ректор університету Олександр Черевко поінформував представницю американського Посольства про університет, його міжнародні зв’язки. Він зазначив, що питання удосконалення якості викладання іноземних мов є одним із першочергових для керівництва закладу.

Пані Бістранскі у свою чергу поінформувала учасників зустрічі про нові грантові програми, в яких можуть узяти участь студенти, розповіла про можливості дистанційного навчання, надані Всеукраїнським проектом «Вікно в Америку». Вона схвально сприйняла ініціативу проведення тижня США у Черкасах. Урахувала і побажання про повернення до Черкащини волонтерів «Корпусу Миру». Гостя з Америки подякувала  за гарну організацію 20-ї щорічної міжнародної конференції для викладачів англійської мови “TESOL UKRAINE: NEW VISTAS OF RESEARCH AND TEACHING”, яка відбулася на базі університету.

DSCN3756 (1)

Фото прес-служба ЧНУ

На згадку про зустріч господарі презентували Шері Бістранскі картину студентки університету Владислави Саратовкіної «Космос» і презентаційне видання про Черкащину. Гості також показали музеї історії університету та українського рушника.

Коментарі

Вгору