До Черкас завітали байкери “Мотопробігу єдності” (фото)

31 липня 2020, 11:45

У Черкасах на площі Богдана Хмельницького зустрічали учасників “Мотопробігу єдності”. Журналісти Суспільного відвідали подію, щоб показати вам, як усе відбувалося.

Учасники мотопробігу везуть два прапора – український та кримськотатарський. Байкери планують доїхати до пропускного пункту Чонгар на адміністративному кордоні з Кримом у Херсонській області та передати кримськотатарський прапор мотоспільноті з анексованого півострова.

За словами координатора мотопробігу Миколи Спірідонова, на українському прапорі представники різних мотоспільнот країни записують побажання Україні. Кримськотатарський стяг теж з підписами – його підписують представники кримських татар, яких зустрічають байкери протягом усього маршруту.

Лілія Стрєкоза з Дніпра приїхала до Ужгороду і звідти вирушила в дорогу разом з усіма учасниками мотопробігу. За словами байкерки, таким чином вона хоче підтримати тих, хто захищає Україну, тих, хто опинився на окупованій території.

За словами представника мотоклубу “Нічні птахи” Юрія Чеботарьова, головний посил мотопробігу – показати, що від Криму і до Донбасу байкери і Україна єдині.

“Ми проти війни, ми за мир і єдину Україну. Незалежно від політичних уподобань, незалежно від того, хто де живе – ми разом”, – зазначив він.

30 липня учасники мотопробігу вирушать до Одеської області, де до них приєднаються представники місцевих мотоспільнот.

Поділитись

Коментарі

Вгору