До Черкас приїхала Посол Франції

18 червня 2016, 09:00

20160617_144006

Французькі інвестори готові втілювати на Черкащині проекти з енергетичної ефективності та менеджменту відходів. Про це йшлося на зустрічі голови Черкаської ОДА з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон, інформує прес-служба ОДА.

Нині в області працюють десять підприємств із французькими інвестиціями – як у галузі сільського господарства й переробки, так і видобутку корисних копалин і виробництва торговельного обладнання.

– Мій візит має на меті ознайомлення з роботою цих підприємств, – пояснює пані Посол. – Окрім того, ми зацікавлені в розширенні співпраці. Зокрема, у сфері енергетичної ефективності та менеджменту відходів. Уже проводимо відповідні дослідження. Вважаю, що особливо важливим для України є питання менеджменту відходів. Ми хочемо допомогти Черкащині з модернізацією системи їхньої утилізації.

20160617_143840

Як зауважив очільник області, такі проекти відповідатимуть тутешній «Стратегії-2020». Він наголосив, що Черкащина завжди відкрита до співпраці.

– Створення сприятливих умов для інвестування є одним із пріоритетів нашої роботи, – каже голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Із пані Послом ми обговорили деталі перспективних проектів. Французька сторона також зацікавилася створенням в області першого індустріального парку. Окрім того, пообіцяла експертну допомогу в питаннях об’єднання територіальних громад і децентралізації.

Поділитись

Коментарі

Вгору