До черкаських рятувальників завітала делегація польських пожежних (фото, відео)

06 березня 2020, 22:28

Делегація польських пожежних, а саме директора Департаменту кадрів Томаша Заенца та заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва Кшиштофа Петрусика Державної пожежної служби республіка Польща, відвідала Управління ДСНС 5 березня.

У відповідності до програми поїздки, польські гості із великою цікавістю відвідали аварійно-рятувальний загін спецпризначення Управління, першу пожежно-рятувальну частину Черкаського гарнізону та Центр безпеки громадян у Руськополянської ОТГ Черкаського району.

Оглянувши техніку та спорядження, вони відмітили значний прогрес і зміни у забезпеченні українських рятувальників сучасним обладнанням, спорядженням і технікою.

Під час спілкування, польських колег було ознайомлено із основними завданнями, які відносяться до сфери відповідальності ДСНС України, зокрема кадрової політики, а також були обговорені можливі шляхи розвитку професійних стосунків та різнопланової співпраці.

Польську делегацію зацікавив досвід черкаських колег з проведення навчально-просвітницької профілактичної роботи, ліквідації вибухонебезпечних предметів, проведення рятувальних операцій на водних об’єктах, а також організація та функціонування добровільного протипожежного руху.

Під час зустрічі з керівництвом Управління було обговорено шляхи подальшої взаємодії та визначено основні пріоритети співробітництва.За інформацією із прес-служби УДСНС України в Черкаській області

Коментарі

Вгору