До Черкас їде найвідоміший у світі вампір

29 січня 2016, 18:58

QWBv_kdk5k4

У п’ятницю, 5 лютого о 19:00, у Палаці культури «Дружба народів» незалежний професійний театр «Прекрасні Квіти», покаже унікальну  пластичну виставу без жодного слова «Dracula» за класичним твором Брема Стокера.  

Організатором гастролей театру є продакш екс-в.о. художнього керівника Черкаського драматичного театру ім. Т. Шевченка Сергія Проскурні. У коментарі "Про все" він зізнався, що Черкаси його не відпускають і розповів, чим він збирається дивувати місцевого глядача.

- Черкаси мене не відпускають, вони залишаються містом моєї активності. У контексті усіх цих трагічних подій, які відбулися і продовжують відбуватися, я думаю не лише про театр ім. Т. Шевченка і цю багатостраждальну будівлю, а й про театральне мистецтво в Черкасах. Є ще такий аспект як діалог з театральною публікою, черкащанами, які люблять театр, цікавляться театральним мистецтвом і хочуть бути причетними до певних театральних процесів у ширшому розумінні. Не тільки ходити і дивитися на "Кайдашеву сім'ю" і "Сватання на Гончарівці", але і знати, що відбувається в українському театрі як такому. У тій ситуації, яка склалася у моєму житті, я створив продюсерську агенцію, яка буде займатися в тому числі і гастрольними проектами. І від цієї агенції, якщо говорити про Черкаси і про мою присутність тут, ми щомісяця, я сподіваюсь, будемо робити гастролі якогось цікавого театрального колективу чи з України чи навіть з-за кордону, - зазначив Сергій Проскурня.

Першим до Черкас завітає театр "Прекрасні квіти" з виставою "Дракула". За словами Сергія Проскурні, це театр високої пластичної і сценічної театральної культури, театр, в якому немає слова.

- Театр, який поєднує в собі безліч жанрів і, можливо, є першим в Україні театром, який працює в жанрі невербального театру. У цій виставі надзвичайно цікаво працюють хлопці, і розробляється класичний сюжет відомий усім. Сергій Бабкін проявляє себе у зовсім незвичній для багатьох іпостасі – актора психоделічного малюнку. Мені ця вистава здається дуже цікавою, і для мене вона суголосна навіть з якимись суспільними процесами, які відбуваються в Україні, з пошуками людини себе у цьому почасти містичному, безглуздому і трагічному світі. Тому я запропонував своїм харківським друзям зробити всеукраїнський "Дракула"-тур. Ми його починаємо у лютому, і він триватиме до кінця року. Це буде сім сетів, сім гастрольних блоків, де ми з цією виставою відвідаємо 36 міст України і покажемо 45 вистав. Це перші гастролі цього театру, - розповів директор "ПРО продакшн Україна".

Також Сергій Проскурня заінтригував своїм новим проектом, про який усі дізнаються вже наприкінці лютого.

- Я продовжую працювати як режисер, я маю постановочну роботу, як сценарист, як людина, яка ініціює проекти. Наприкінці лютого ви довідаєтесь про ще один мій проект, - наголосив він.

Коментарі

Вгору