До 4,4 тис. грн. зросла середня зарплата на Черкащині

04 серпня 2016, 11:29

zp__7_650x410

Найбільше отримують працівники у сфері фінансів та страхування, а також в енергопостачанні. Їхня середня зарплата за червень перевищила 5 тис. грн., інформує Діловий регіон.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2016р. становила 4411 грн. Це у 3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1450 грн), повідомляють в ГУ статистики в Черкаській області. Порівняно з травнем середня зарплата зросла на 11%, а порівняно з червнем минулого року – на 27%.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, фінансовій та страховій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці області відповідно в 1,2 і 1,3 рази.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур`єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, наданні інших видів послуг, де рівень заробітної плати не перевищив 56% від середнього по економіці області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

Немае бiльшоi брехнi, анiж статистика! Ну що значить “середня з/п”? Кого з ким об”еднали та на що подiлили? Серед багатьох моiх знайомих з/п становить вiд 1.5 до 2 тисяч гривень. Люди з вищою освiтою, без вищоiосвiти, працюють як фiзично, так i в офiсах. НIХТО не отримуе 4.4 тисячi отих “середнiх”! У мого сусiда е 4 машини (на кожного члена сiм”i), а у мене – жодноi. А, згiдно статистики, середня кiлькiсть машин на душу – ДВI! Так дратують оцi фальшивi “середнi” данi, як про з/п, так i про пенсii! Вони сюди ще й депутатську з/п би добавили, та у нас би було на паперi не життя, а казка!

кожен дехто :

Депутати їдять м”ясо, а простий народ-капусту. В середньому по державі усі їдять голубці.))

Горген :

Дістали ці брехуни-статисти! До 2014 року я отримував 2800 грн., а тепер – 1900-2000 грн. зарплати! Курс долара наскільки виріс за цей час? А ціни, а послуги ЖКГ? То чи виросла моя реальна (не “середня”) з/п? Поняття “середня з/п” тотожнє поняттю “середня температура хворих у палаті”!

Вгору