Для півсотні студентів ЧНУ, які воюють в АТО, зібрали 16 тисяч гривень

01 грудня 2014, 09:12
IMG_0748

Фото Про все

Понад 16 тисяч гривень для допомоги військовим, вдалося зібрати завдяки благодійному баскетбольному матчу між «Черкаськими Мавпами» та збірною Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Грали команди вчора, 30 листопада, у Палаці спорту «Будівельник». Матч закінчився з рахунком 91-86 на користь «Черкаських Мавп».  І хоча «богданівці» поступилися професійним  баскетболістам, однак спортивні оглядачі зазначають, що гра проходила на високому рівні.

IMG_0747

Фото Про все

Проте мета матчу полягала не в тому, щоб виграти, а в тому, щоб зібрати якомога більшу суму грошей.

Як розповів  у коментарі «Про все» в. о. ректора ЧНУ Олександр Черевко, кошти, зароблені від продажу квитків, спрямують на допомогу студентам навчального закладу, які нині перебувають у зоні АТО.

IMG_0722

Фото Про все

- Зараз 48 наших студентів там воюють. Такий матч – по збору коштів - це студентська ініціатива. Безумовно команда «Черкаських Мавп» сильніша, але сьогодні це не головне. Адже не важливо хто тут переможе, набагато важливіше, щоб наші хлопці перемогли там, на Сході, - наголосив Олександр Черевко.

IMG_0777

Фото Про все

За словами тренера студентської команди, старшого викладача кафедри фізичного виховання Олени Верещагіної,  її підопічні налаштовувалися на дружну гру.

- Тому під час матчу не було суперництва як такого, але залишався азарт гри, - розповідає тренерша і таки привідкриває таємницю високого рівня гри. – У нашій команді студенти із різних факультетів. Це і економісти, і психологи, і правники. А також кілька хлопців, які навчаються в нас, але є баскетболістами «Черкаських Мавп», однак сьогодні вони грають за збірну університету. Чесно кажучи, для нашої команди ця гра – це великий досвід та перевірка сил.

IMG_0763

Фото Про все

До речі, студенти ЧНУ радять і іншим ВНЗ підхоплювати їхню ініціативу, й організовувати благодійні матчі та турніри із професійними спортсменами з різних дисциплін.

IMG_0785

Фото Про все

- Естафету ми передаємо Запорізькому університету. Такі акції повинні проходити по всій Україні. До цього повинні долучатися усі: і студенти, і громадські та політичні організації, - переконаний Олександр Черевко.

IMG_0764

Фото Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору