Для Одарича звільнення трьох членів виконкому не стало несподіванкою

03 лютого 2014, 16:33

«До цього давно йшло», - саме так прокоментував Сергій Одарич, лідер Партії вільних демократів, екс-мер Черкас, голосування в міській раді за звільнення трьох членів виконкому. Нагадаємо, що на останньому засіданні сесії міські депутати звільнили заступника міського голови Павла Карася і задовольнили заяви про складання повноважень Валерія Герасименка (керуючого справами) та Анатолія Бондаренка (члена виконкому на громадських засадах).

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

- «Батьківщинівець» Бондаренко давно заявляв, що складає повноваження. Дивує не це. Інший представник «Батьківщини» у виконкомі «імені Тулуба» залишився. Це депутат обласної ради від БЮТ Станіслав Овчаренко. Чому так? Один пішов, а інший лишився? – питає Сергій Одарич.

Незрозуміла Сергію Одаричу і позиція керуючого справами міськвиконкому Валерія Герасименка, який написав заяву на звільнення за власним бажанням.

- Я взагалі не можу зрозуміти, що він там робив. Бо за цей час ми не побачили результатів його роботи. Мерія не стала прозорішою, не стала відкритішою. Чи хтось помітив, що скоротився час на розгляд звернень від громадян і підприємців? Чи краще став працювати ЦНАП, за який він, як керуючий справами, мав би відповідати? – зазначає Сергій Одарич.

Щодо звільнення заступника міського голови Павла Карася, то на переконання лідера Партії вільних демократів, його треба було звільняти ще давно. Бо, окрім скандальних заяв, нагнітання, він нічим не запам’ятався на посаді заступника міського голови.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору