Для черкаських безробітних запрацювала “електронна черга”

28 січня 2017, 08:11

фото

Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків онлайн.

Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

Новий сервіс стане частиною великого оновленого порталу ДСЗ з мобільним додатком, який запрацює уже в першому кварталі цього року. Ресурс виведе максимальну кількість послуг Служби в онлайн. До розробки його концепції були залучені кращі міжнародні експерти, в тому числі — представники МОП і ООН. Сайт покликаний супроводжувати кар’єру людини протягом усього життя. Він дасть можливість створювати інтерактивні профілі користувачів, особисті веб-кабінети.

За інформацією прес-служби Черкаського ОЦЗ

Коментарі

Вгору