Для Центру медстатистики обрали керівницю

21 квітня 2023, 19:30

Лікар-статистик Галина Бараненко може на 5 років очолити Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія.

Галина Бараненко за освітою лікар (гігієна, санітарія, епідеміологія), також вона закінчила магістратуру в галузі управління та адміністрування за спеціальністю "Менеджмент".

Претендентка на посаду 13 років пропрацювала санітарним лікарем, згодом 6 років лікарем-статистиком, а з 2005 року очолює відділ медичної статистики в КЗ "Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики".

Конкурсна комісія перевірила поданий нею пакет документів та заслухала конкурсну пропозицію. В результаті - визнала Галину Бараненко переможницею конкурсного відбору на посаду начальника Центру медстатистики терміном на 5 років. Остаточне рішення ухвалять депутати на пленарному засіданні.

Довідково: Центр медстатистики реалізовує державну політику в цій сфері, здійснює інформаційно-аналітичне забезпечення профільного управління ЧОДА, співпрацює з органами влади для обміну статистичними даними, координує діяльність закладів охорони здоров'я щодо отримання єдиної системи збору, обробки, зберігання та передачі медико-статистичної інформації.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору