Для допитливих, шопоголіків, гурманів, дітей: На Черкащині презентували туристичний буклет (фото)

26 березня 2019, 21:32

Для допитливих, шопоголіків, гурманів, дітей:  На Черкащині презентували туристичний буклет (фото) Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації розробив та представив сучасний буклет «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ!».

Десять розділів – десять туристичних спрямувань. Саме так скомпонували новий буклет. Тут є інформація для допитливих, любителів місць сили, музейних фанів, любителів івентів, гурманів, а також любителів пригод, еко-туризму, любителів комфорту, дітей, шопоголіків. Втім, не зважаючи на широкий тематичний спектр, представлений у буклеті, у Департаменті відзначають, що у виданні показали лише частину місць, де варто побувати.

Для допитливих, шопоголіків, гурманів, дітей:  На Черкащині презентували туристичний буклет (фото)

– Черкащина не лише про Богдана і Тараса, – каже директор Департаменту регіонального розвитку Роман Карманнік. – Вона про місця сили, фестивалі та івенти, розваги, унікальні пам’ятки, активний відпочинок, атракції, магазини, смачну кухню, розмаїття культур. Тут оживає історія і поєднується з яскравим ЗАРАЗ. А головне – Черкащина про талановитих людей. Вона така різна. Вона для всіх.

Для допитливих, шопоголіків, гурманів, дітей:  На Черкащині презентували туристичний буклет (фото)

Наразі буклет доступний у друкованій та електронній формі. Над англомовною версією нині працюють.

Електронний варіант тут: https://goo.gl/qeBeU3.

Читайте такожДивовижні пейзажі та рідкісні рослини: В області облаштовують унікальний каньйон, який входить до «Семи чудес Черкащини».

Вгору