Дівчина шоумена із Черкащини поділилася пристрасним фото з ведучим

18 червня 2020, 23:02

Телеведучий Володимир Остапчук насолоджується життям із новою коханою - нотаріусом 33-річною Христиною Горняк. Пара нещодавно почала жити разом. Про це інформує "Газета.юа".

У Instagram дівчина поділилася спільним кадром із коханим.

На фото Володимир у костюмі з білою сорочкою і краваткою-метеликом. Христина одягнена в елегантну вечірню сукню персикового відтінку.

Дівчина пригорнулася до чоловіка. Поклала руку йому на груди і прикрила очі. Остапчук цілує її у скроню й обіймає.

Горняк під світлиною поміркувала про вибір і зазначила, що не варто нікого слухати і вирішувати тільки самому.

- Любов, як і кожен момент у житті - це вибір! Вибір, який ми робимо щоранку! Вибір, який ми робимо щовечора! Але цей вибір тільки мій, і тільки мені з ним іти! Тому немає сенсу слухати підказки друзів, поради "порадників" і навіть родичів! Я доросла дівчинка і можу сама зробити свій вибір. Я точно знаю, як я хочу, і вже точно знаю, як я не хочу! Є "Закон причини"? Те, що ви маєте зараз, – це результат ваших минулих виборів і дій. Якщо ви не хочете в майбутньому мати те, що ви маєте сьогодні, прийміть рішення йти іншим шляхом, прийміть відповідальність за все, що відбувається у вашому житті, на себе. Згадайте, який саме вибір привів вас до цього результату, і почніть діяти по-іншому. А який ваш вибір сьогодні? Згодні з моїми словами? - написала кохана Остапчука.

Володимир освідчився Христині в коментарі до фото.

Підписникам сподобалося фото пари та міркування жінки.

"Красиве фото", "Дуже красиві", "Тільки час розставить все на свої місця", "100%, ви молодець, дуже здорові думки", "Які ви гарні і щирі", "Які красиві", "Повністю згодна!", "Шикарна пара", "А ще закон причини говорить про взаємозв'язок добрих і недобрих вчинків і їх результатів. Шкода, що ви стали співучасницею творіння "добро - зло", - написали підписники.

Поділитись

Коментарі

Вгору