Діти з Ватутіного слухали ангельські пісні у Києво-Печерській Лаврі

21 грудня 2014, 15:20
1419117681-6086

Фото "УНІАН-Релігії"

У Києво-Печерській лаврі у день святителя Миколая, ввечері 19 грудня, чекали на маленьких і важливих гостей. Намісник лаври владика Павел понад 15 років є духовним батьком сиріт із “Отчого дому”, де перебувають діти, які залишились без батьківської опіки, які були вилучені з сімей і знаходяться в реабілітаційних центрах і у центрах сімейного виховання, повідомляє УНІАН Релігії.
На свято у лавру приїхали понад 120 дітей і 50 працівників дитячого будинку “Отчий дім”, також були вихованці центру «Моя сім'я», комплексу соціальної допомоги «Бетел» міста Ватутіне (Черкаська область), молодіжного центру адаптації «Крок у самостійність», центру «Допомога матері та дитини». На святі побували діти-переселенці зі Сходу України. Також були гості з будинку милосердя для людей похилого віку «Джерело».

Захід відбувався у Трапезному храмі Преподобних Антоніия і Феодосія Печерських і почався із молебну Святителю Миколаю.

Після молебню митрополит Павел привітав присутніх зі святом і розповів про святителя Миколая. Зокрема, владика звернув увагу на важливість виховання дітей у християнській вірі.
Дітям владика нагадав, що святитель Миколай є їх покровителем, який сам або через інших добрих людей виконує їхні бажання.
“Сьогодні, дорогі діти, я звертаюсь до вас, тому що святитель Миколай є вашим покровителем і вашім ходатаєм. За традицією, діти просять у святителя Миколая, чекають якоїсь втіхи і подарунків, і він виконує прохання - через добрих людей, через наставників, через батьків, через святу Церкву. Але ж не забудьтеся бути йому вдячними, не забувайте до нього молитись і  поважати своїх батьків, цінити вчителів і наставників, тому що якщо хочете, щоб вас поважали, цінили і любили, ви повинні все це виконувати теж”, - підкреслив митрополит Павел.
Після молебну відбувся святковий благодійний концерт, який підготував для “Отчого дому” та інших гостей дитячий хор Києво-Печерської лаври під керівництвом Тетяни Войцеховської.

Діти заспівали різдвяні колядки та духовні піснеспіви про житіє святителя Миколая і великомучениці Варвари. Також дитячий колектив виконав твір на вірш Івана Франка "Чудо з утопленим хлопцем".

Після концерту митрополит Павел роздав присутнім подарунки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору