Діти черкаських міндоходівців написали листи для військових

26 серпня 2014, 11:51

Дити-пишуть-лист-1024x768Напередодні двох найважливіших свят української державності – Дня прапора та Дня незалежності – Україна, на жаль, знаходиться у стані війни. Військові дії не дають українцям повною мірою порадіти історичним подіям, які відбулись 23 роки назад, проте ці свята додають кожному з нас сили духу та віри у настання довгоочікуваного миру.

Щоб підтримати військових, які захищають нашу державу в зоні АТО та в рамках проведення загальнообласної акції “Ми – єдина родина”, діти працівників ДПІ у м. Черкасах написали їм листи з віршами та намалювали малюнки. Кожен знає, наскільки чутливими є діти, адже світ вони сприймають завдяки власним відчуттям. І тому жодни дорослий їм не зможе нав’язати свою думку. Саме тому в кожному листі відчувається зовсім не дитячий смуток та біль від сьогоднішніх подій. Але разом з тим, в кожному слові та малюнку – неймовірно глибока віра у завершення війни, настання миру та повернення наших військових живими.

Про свої враження розповіла Крістіна, 10 років: “Коли мама розповіла мені про акцію, я з великим задоволенням погодилась намалювати малюнки для військових. Дуже їм вдячна за те, що вони захищають нас від ворогів, за те, щоб у нас знову був мир. Я хочу, щоб вони швидше повернулись додому та обійняли своїх дітей. Сподіваюсь, що мої малюнки будуть нагадувати їм про домівки”.

“Я вдячний Вам за чисте небо, за мужність і за доброту. За те, що повертаєте дитинство дітям і проганяєте ненависну війну!”, – написав у своєму вірші 12-ти річний Максим.

“Всі листи ми віддали через волонтерів для учасників бойових дій. Сподіваємось, що дитяча любов і надія на швидке закінчення війни, які відчуваються у кожному слові і малюнку, підіймуть моральний дух наших військових та нагадуватимуть їм про домівки”, – зазначив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа

Хотите оригинально оформить группу ВК? Разработать для нее графическое меню? Мы знаем как это сделать! 100 самых интересных вопросов для Cпрашивай.ру и многое другое.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору