Дітей Городищини навчали японській майстерності

07 липня 2017, 08:01

Діти Городищини мали можливість відкрити для себе далеку та загадкову Японію, пізнати японську культуру, а також поділитися секретами нашого рідного, національного українського мистецтва, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Днями в Городищенському міському сквері діти, які перебувають у дитячому таборі «Надія» при Михайлівській церкві, мали можливість самостійно доторкнутись до японської майстерності. Зокрема й поєднати японське мистецтво з українським.

Захід відбувся за ініціативи голови Городищенської райдержадміністрації Олексія Лавріненка. Долучилися до заходу і працівники райдержадміністрації, протоієрей благочинний Городищенського району Іоан Жигало.

Дійство розпочалося з веселого флешмобу, в якому всі присутні під веселі мелодії дружно виконали спільний танок.

Протягом свята дітлахи мали можливість  відвідати майстерні орігамі, в якій навчали робити вироби з паперу без ножиць і клею, майстерня екібан навчила створювати дивовижний букет, поєднуючи різні квіти, в майстерні сакури власноруч всі охочі створювали квіти, які розквітають на дивовижному дереві, майстерня лялькарів навчила самостійно робити ляльки – мотанки, майстерня оберегів  запропонувала долучитись до створення власних оберегів для дому та сім’ї та створити свій голуб миру й дружби. Протягом туристичної подорожі учасники демонстрували свою спритність, витривалість і командний дух екстримально-небезпечними шляхами підвісної дороги.

Поділитись

Коментарі

Вгору