Дім на Черкащині обвалюється через будівництво магазину (відео)

14 травня 2015, 12:03

http://podrobnosti.ua/media/videos/2015/5/14/novosti-za-2015-05-14-0830_f4d2aecb720ac3aff4cf379299a85170.mp4

У місті Городище на Черкащині місцевий бізнесмен більше місяця не дає мешканцям багатоквартирного будинку спокою. Вирішив побудувати на першому поверсі дитячий магазин. Та через це у його сусідів виникли зовсім не "дитячі проблеми", інформують Подробности.

Раїса Олексіївна показує тріщини на стелі та стінах. Вони з'явилися півтора місяці тому, коли місцевий підприємець почав облаштовувати на першому поверсі чотириповерхівки магазин.

"Він: Олексіївна, як у вас там справи?! Кажу: поки що люстра теліпається - відірвалася і побілка сиплеться. - А, то це ви будете жалітися? То жалійтеся. Оце і все спілкування", - розповідає Раїса Педченко, мешканка будинку

Під добудову підприємець орендував прибудинкову територію. Нині там, де ще місяць тому росли фруктові дерева, - котлован. Сам бізнесмен претензій мешканців не розуміє. Мовляв, має всі дозвільні документи.

"Дозвіл у мене жильців єсть, потім дозвіл на реконструкцію з прибудовою, в мене рішення єсть. Потом, сесія мені наділила … я плачу за неї оренду", - говорить Віктор Порожняк, замовник будівництва.

Та люди запевняють: ні під чим не підписувалися. Більше того, кажуть, навіть не підозрювали про наміри підприємця, доки не побачили котлован.

Підписалися, тобто проголосували - депутати Городищенської міськради. Віддали прибудинкову територію підприємцеві в оренду на 49 років. А запитувати дозволу в людей - не зобов'язані, каже мер.

"Збори ні, не проводили. - Чому? - Це земля комунальної власності, вона надана в оренду за рішенням сесії. - А площа яка? - Я не пам'ятаю так точно … є ж договір оренди", - говорить Володимир Мірошник, міський голова Городища.

Щоправда, скарги мешканців мер пообіцяв розглянути. Та люди про всяк випадок звернулися ще й до прокуратури. Побоюються, поки градоначальник вивчатиме питання - їхній будинок може остаточно опинитися у котловані.

Коментарі

Вгору