Деякі члени виборчих комісій сядуть і надовго, – Пустовар

10 листопада 2015, 12:26

пуст4-1024x729Міліція охороняє приміщення із бюлетенями Придніпровської районної комісії через рішення міської ТВК. Про це заявив головний міліціонер області Владислав Пустовар, пише Інфоміст.

«Міська (вищестояща) комісія припинила повноваження всього складу Придніпровської РВК і заборонила її членам вчиняти будь-які дії з виборчою документацією до формування нового складу РВК. На підставі цього документа і охороняється приміщення з бюлетнями. В разі скасування рішення міської виборчої комісії вищестоящою комісією або рішенням суду, приміщення буде розпломбовано і комісія продовжить роботу», – написав Пустовар у «Фейсбуці».

Він також наголосив на ролі правоохоронців у виборчому процесі.

«Досить по всіх випадках на виборчих дільницях робити крайніми правоохоронців. Ми не формуємо склад комісій і не беремо участі в їхній роботі. Законність дій членів комісій і інших суб’єктів виборчого права визначить суд по закінчених кримінальних провадженнях, які зараз розслідуються нашими слідчими. І деякі члени комісій, що порушили Закон, сядуть, і надовго», – запевнив Владислав Пустовар.

Раніше член розформованої міської виборчої комісії Віктор Плахута обурювався, що працівники міліції заважають працювати Придніпровській виборчій комісії.

Поділитись

Коментарі

Вгору