Держземагентство в Черкаській області бере участь у більш ніж 80 судових справах

13 травня 2015, 08:51

3200258ab44f4d411d4a87a39ca26454_L

Про це повідомив в.о начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Роман Прудкий, пише Вечірка.

- Тільки на сьогодні Головне управління Держземагентства в Черкаській області бере участь у більш ніж 80-ти судових справах по земельних спорах, у судах різних інстанцій, - зазначив Роман Прудкий, який із 22 квітня виконує обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області (до цього обіймав посаду заступника Директора Інституту охорони ґрунтів у Черкаській області).

Кожна справа перебуває під його особистим контролем та контролем працівників юридичного відділу, які по кожній з них дадуть правову оцінку працівників територіальних підрозділів Держземагентства області.

Службові розслідування ведуться по Корсунь-Шевченківському району, де мала місце передача земельних ділянок, що використовували громадяни для городництва. Була призначена службова перевірка, приїжджали представники Держземагентства Києва. Також розслідування ведеться по Зеленьківськіцй сільраді, де 16 та 17 га земель передані в оренду терміном на 25 років.

- На жаль, громадяни які використовували ці землі для городництва, вчасно не оформили своє право користування відповідно до вимог діючого законодавства, а керівник районного відділу Держземагентства всебічно не дослідив питання та поставився формально до виконання своїх обов’язків, що разом і призвело до виникнення конфліктної ситуації, - пояснив Роман Прудкий, який на сьогодні призупинив дію наказів. – Рішення по цій справі не прийнято, але перспективи вирішення цього питання є і громадянам буде повернуто ті 22 ділянки, які вони використовували протягом 14-ти років і за які на сьогодні стоїть питання. Представники землевпорядної служби, які приймали рішення стосовно передачі земель у Тальнівському районі вже звільнені. Стоїть питання про приведення у відповідність до норм чинного законодавства, а там де порушень і не було, привести в порядок і дати змогу громадянам користуватися наділами, хоч вони не були ними на той період оформлені як ділянки, які використовуються під городництво.

Коментарі

Корсунчанин сказав:

Зачем проводить расследование. Нужно вернуть деньги, взятые у крутых за людские огороды и не трогать нищих, вынужденных ишачить на земле ради существования. Только полный идиот в Черкасском Держкадастре мог отдать землю более 100 огородников.

Вгору