Депутати вирішили сьогодні не обирати нового секретаря міськради

13 березня 2014, 12:12

Депутати Черкаської міської ради не підтримали пропозицію Володимира Мамалиги про розгляд першим питанням у порядку денному під час сьогоднішньої земельної сесії обрання нового секретаря міськради.

Голосування відбувалося у поіменному режимі. В результаті "за" проголосували 29 народних обранців, 13 - проти, 5 - утрималось.

Олександр Радуцький зазначає, що причиною того, що сьогодні його колеги не підтримали питання про обрання нового секретаря міської ради, може бути нагальність розгляду в першу чергу земельних питань.

- Тільки вчора я здав в раду подання від 31 депутата Черкаської міськради. Без голосування сьогодні не можна було включити його в порядок денний. Депутати, можливо, вирішили, що, в першу чергу, сьогодні потрібно вирішити земельні питання, а на наступній сесії, оскільки подання вже є, будемо вирішувати питання про обрання нового секретаря. 31 підпис є, подання вже лежить у відділі ради. Якщо на наступній сесії депутати визначаться, то добре. Зараз розповідають, що я хочу те крісло. У сьогоднішній ситуації це на стільки важко, але я розумію, що якщо цього зараз не зробити, то більше ми наші комунальні підприємства не побачимо, вони стоять на колінах, - прокоментував ситуацію Радуцький.

Окрім себе серед кандидатів на посаду секретаря міської ради Олександр Романович бачить депутата від "Батьківщини" Наталю Коваленко.

- Це розумна жінка, яка чує людей, які з нею спілкуються. Вона висловлює багато критики на мою адресу, я їй апелюю, коли вона не права. Але усе це в рамках дискусії. Якщо її кандидатуру висунуть, то я особисто буду голосувати за неї, - повідомив депутат.

Сама Наталя Коваленко була здивована такою заявою Олександра Радуцького і зазначила, що наразі питання про висування її кандидатури не стоїть у порядку денному.

Нагадаємо, 12 березня під час переголосування Народна рада не підтримала кандидатуру Олександра Радуцького на посаду секретаря міськради. Одним із можливих варіантів окремі члени НР називали кандидатуру керівника фракції "Батьківщина" у міській раді Максима Булатецького.

Вгору