Депутати міськради розповіли, що думають про подорожчання проїзду (відео)

09 липня 2014, 15:57

 

«Нова Доба» провела опитування серед депутатів Черкаської міської, яка їхня думка щодо підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

Юрій Сас, депутат Черкаської міської ради від «Солідарності»:

– Треба залишити 2,50, вивчити ситуацію і лише після ретельного аналізу, який буде доступний для розуміння кожному пасажиру, який платить, визначити розмір тарифу.

Наталія Даньковська, депутат Черкаської міської ради від «Партії Вільних Демократів»:

– Були громадські слухання, запрошували всіх, кому це цікаво, перевізники представляли свої розрахунки. Питання проїзду в тому і полягає, що є вартість, економічні розрахунки, відповідно перевізник не може працювати собі в збиток. Якщо ми хочемо, щоб стали автобуси, будемо ходити пішки.

Олександр Рибченко, депутат Черкаської міської ради від «Партії ветеранів Афганістану»: 

– У країні сьогодні фінансова та економічна, психологічна напруга і сьогодні підвищення проїзду не є актуальним і немає можливості платити для пенсіонерів та соціально незахищених людей. Я майже не користуюсь маршрутками, у зв’язку з тим, що у мене проблеми з ногою, я їжджу на своїй машині, але головне це те, що користуються всі мої побратими і незахищені верстви населення черкащан.

Наталія Коваленко, депутат Черкаської міської ради від «Партії Батьківщина»: 

– Я вважаю, що треба обґрунтування цього. У місті є перевізники, які працюють по 2 грн, не кажучи по 2,50, тому я хочу побачити обґрунтування, порівняти з іншими містами, тому що ціни на пальне піднялись по всій Україні, а ви знаєте, що в обласних центрах, наприклад таких як Суми, такої ж площі і при такій же численності населення, проїзд 2 грн. І ніхто там на сьогоднішній день не піднімає цього питання. Тому наша фракція і внесла пропозицію про те, щоб переглянути тариф на користь його зменшення.

Оксана Мелікова, депутат Черкаської міської ради від «Партії Вільних Демократів»:

– Дело в том, что я не умею разговаривать на украинском языке. Ну не могу я.

Ярослав Нищик, депутат Черкаської міської ради від «Свободи»:

– Як мінімум цією справою мають займатися правоохоронні органи, тому що я вбачаю, що там є корупційна схема у цьому рішенні. Відповідно жодне фінансове обґрунтування і депутати міської ради, і населення, і члени виконкому, які «за» проголосували, так і не отримали. Більше того, будь-яка людина, яка має елементарні знання арифметики збере ті цифри, які викладенні на сайті Черкаської міської ради і розуміє, що це просто фікція і ніякої економічного обґрунтування у пропозиції перевізників і їхньому проханні підняти для них вартість проїзду немає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору