Депутати Черкаської міськради знову не змогли провести сесію

20 серпня 2018, 13:01
депутати не зібрались на сесію

Фото: Про все

Анонсована раніше сесія Черкаської міської ради сьогодні знову не відбулась. На неї прийшло лише 17 депутатів при необіхдних 22-ох, тому, через відсутність кворуму її так і не розпочали.

Сесію ініціювала депутатська група на чолі з колишнім секретарем міськради Олександром Радуцьким. На неї не прийшли ні міський голова Анатолій Бондаренко, ані нинішній секретар міськради Ярослав Нищик.

У зв'язку з відсутністю необхідної кількості депутатів сесійне засідання так і не було розпочато.

депутати не зібрались на сесію

Фото: Про все

- На позаминулому тижні 18 депутатів міськради підписали звернення до міського голови з вимогою провести сесію. Для всіх відомо,  чому сесія не відбулася. Є частина депутатів,  котрі знаходяться під впливом мера та займають керівні посади департаментах і управляннях міськради, тобто є підлеглими йому, - повідомив депутат Олександр Згіблов.

Він також повідомив, що на анонсованій міським головою сесії 23 серпня, вони наполягатимуть на розгляді та вирішенні понад 500 питань,  котрі не вирішуються вже тривалий період.

Нагадаємо, 9 серпня частина депутатів Черкаської міської ради,  котрі представляють фракції БПП, ПВД і «Громадянську позицію», повідомили про свої наміри продовжити 56 пленарне засідання саме сьогодні всупереч рішенню міського голови про проведення засідання сесії Черкаської міської ради 23 серпня.

Александр сказав:

Шозахерня? Нахера ви нам такі потрібні?
“Слуги” народу всрані…

Вгору