Депутати Черкаської міськради вирішили дерти гроші з переселенців?

09 червня 2015, 13:00

7a1800a90437bd1c20962dab410158c9_XL

Вже давно вимушених переселенців із зони бойових дій, які шукають притулок на Черкащині, розселяють не в обласному центрі, а на периферії. Причина – відсутність хоч би якого вільного житла. На допомогу переселенцям йдуть волонтерські організації, які взяли на себе частину турбот по розселенню переселенців, інформує Черкаський край.

Вони своїм коштом облаштовують для переселенців житло. Серед таких волонтерських організацій у Черкасах і Фонд «Христос для всіх міст». Організація взяла у міста в оренду будівлю, яку за власні кошти перетворила на житло для переселенців.

Але у депутатів Черкаської міськради щодо відреставрованої чужим коштом будівлі раптом виник якийсь дивний (а може, й певний комерційний) інтерес. Чи то народних обранців задавила звичайнісінька українська «жаба», але вони навідріз відмовились голосувати за призначення пільги. Суть пільги, як пояснив волонтер Фонду «Христос для всіх міст» Вадим Дровніков, полягає у тому, щоб звільнити благодійну організацію від орендної плати за згадану будівлю, яка використовується Фондом виключно як житло для переселенців.

Війна позбавила власного житла ще вчора успішних підприємців, освітян, представників робітничих професій і змусила їх перетворитися на жебраків і йти по світу із торбами.

— На жаль, минулого вівторка під час сесії міської ради депутатська більшість нам відмовила у питанні надання пільги на орендну плату цієї будівлі. Краще ж ці кошти ми би витратили на ремонтні роботи. Але депутати нас не підтримали. Проте ми продовжуємо створювати умови для проживання, — підкреслив Вадим Дровніков.

Волонтерам тепер щомісяця доведеться витрачати більше ніж по 1 тисячі 600 гривень за оренду. Для міської скарбниці це копійки, але не для волонтерів. Та депутатам на це начхати — всі вони мають власний дах над головою, і їм в принципі, не зрозуміти людину, якій ніде притулити голову.

Поділитись

Коментарі

Вгору