Депутату, якого підозрюють у несплаті податків та заволодінні коштами, не обрали міру запобіжного заходу

06 березня 2019, 19:31

Соснівський суд відмовив прокуратурі у клопотанні про обрання міри запобіжного заходу депутату Черкаської міської ради Юрію Тренкіну.

Нагадаємо, народного обранця звинувачують у несплаті податків та привласненні державного майна в особливо великих розмірах.

Під час розгляду клопотання прокурор наполягла на обранні міри запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі понад 6 мільйонів гривень, а також зобов'язати Тренкіна  не відлучатися без дозволу з міста та не спілкуватися з іншими підозрюваними та свідками.

Проте депутат дуже емоційно відреагував на озвучені прокурором звинувачення і назвав їх нікчемними.

- Гарантую з'являтися за всіма запитами в суд, прокуратуру та до слідчого. Заставу вносити не буду, і всі обвинувачення вважаю політичним замовленням, - Сказав Тренкін під час дебатів.

Адвокат Тренкіна зауважила, що немає підстав та ризиків для обрання депутату міри запобіжного заходу, а твердження прокурора грунтуються лише на припущеннях.

Перед тим, як суддя вийшла у нарадчу кімнату для прийняття рішення, народний депутат України Іван Кириленко заявив, що готовий взяти Юрія Тренкіна на поруки. Він також вважає всі звинувачення замовними, оскільки зараз саме епіцентр виборів.

Ольга сказав:

А я і не сумнівалася. Все передбачувано. Навіть, коли є докази.

Вгору