Депутатська робота стане набагато простішою та комфортнішою, – Радуцький

30 березня 2017, 08:27

У приміщенні Придніпровської райради завершують встановлення електронної системи для персонального голосування депутатів Черкаської міської ради. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" зазначив секретар ЧМР Олександр Радуцький.

- Нагадаю, що всі потрібні роботи у новому залі мали бути виконані ще до кінця 2016 року, однак у департаменті організаційного забезпечення виникла затримка, - розповів Олександр Радуцький. - Тепер депутатська робота стане набагато простішою та комфортнішою, адже всю потрібну інформацію (порядок денний, проект рішення і т.п.) народний обранець зможе знайти на персональному планшеті, до якого буде під’єднано мікрофон. Це дасть змогу чітко та зрозуміло висловлювати свою позицію із міcця, навіть не виходячи на трибуну.

- Також результати голосування із кожного питання будуть направлятися на сервер відділу ради. За потреби завжди можна буде швидко передивитися хто, як та коли голосував. І головне: кожне депутатське місце - це персональний код для голосування. Ніхто не може проголосувати за депутата у разі його відсутності, - додав секретар ЧМР.

Отже, найближчим часом ми разом із представниками депутатського корпусу зустрінемося та проведемо навчання. Але найближча сесія, 4 квітня, ще відбудеться у звичному режимі.

Вгору