Депутатам підкинули книжки екс-мера Черкас про “держпереворот”

28 лютого 2017, 22:58

Фото УНІАН.

Вранці 28 лютого депутати Верховної Ради виявили у своїх поштових скриньках книгу регіонала-утікача Володимира Олійника "Державний переворот". У ній події під час Революції гідності в лютому 2014 року описуються як "держпереворот", організацію якого автор закидає діючій українській владі, повідомляє "ТСН".

При цьому, відсутні дані про тираж і місце друку книги. Фотографії видання надіслав сайту "Четверта влада" неназваний помічник одного з нардепів від БПП. За його словами, нібито ще кілька народних обранців вказаної фракції виявили у своїх скриньках книгу Олійника.

Відзначається, що поштові скриньки розташовані в будівлі комітетів Верховної Ради, на вулиці Садовій Доступ сторонніх людей туди виключений.

Нагадаємо, регіонал Володимир Олійник раніше втік до Москви. Разом з екс-прем'єром Миколою Азаровим та скандальним екс-депутатом Ігорем Марковим він заявив про "бажання врятувати Україну". Утікачі створили для цього "Комітет спасіння" і навіть назвали свого "кандидата у президенти" - Олійника.

Коментарі

О сказав:

Все верно госпереворот был эта власть порошенкова нелегетимна

Ольга сказав:

Ну то тепер ясно, як Божий день, що ті депутати, що постійно контактують з Москвою (перелік недавно був у СМІ), той і привіз цю макулатуру. Ще один “шатун”! Не вгамуються нікак, бо так же, мабуть, було їм гарно у “корита”!

Вгору