Депутатам міськради пропонують звільнити Ботнара

22 травня 2019, 17:01

На сайті Черкаської міськради зареєстрували проект рішення про дострокове припинення повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Ботнара.

Документ зареєстрований від імені депутата міськради Олександра Радуцького.

«Статтею 68 Конституції України закріплено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незважаючи на зазначені вище приписи Конституції і Законів України, під час проведення засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради 20.03.2019, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ботнар Юрій Андрійович дозволив собі некоректні та неетичні висловлювання по відношенню до директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Джуган Наталії Володимирівни, а саме: «Ви не переживайте, я при своїй посаді лишуся» натякаючи на те, що своєї посади може позбутися Джуган Н.В., «вона вводить всіх в оману», - йдеться в документі.

Крім того, автор проекту рішення зазначає, що «в засобах масової інформації та соціальних мережах з’явився аудіозапис розмови Ботнара з директором комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Тетяною Бордовською, із якої вбачається, що він  погрожував ліквідувати цей заклад із надуманих причин».

Така поведінка посадової особи органу місцевого самоврядування підриває авторитет до органів місцевого самоврядування та свідчить про порушення ним Закону України «Про правила етичної поведінки», статті 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» щодо відсутності рівня культури, спілкування і поведінки, а також порушення Присяги, - вважає Олександр Романович.

Тому міськраді пропонуватимуть вивести зі складу виконавчого комітету та припинити службу в органах місцевого самоврядування заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Ботнара.

 

Коментарі

№13 сказав:

КАРЛИКА на НАРЫ

Вгору