Депутат звернувся до поліції та СБУ через червоний прапор

13 травня 2016, 10:20

222-424x316

Депутат Черкаської міської ради Ярослав Нищик звернувся до начальника УСБУ та поліції області через порушення законодавства про декомунізацію під час святкувань Дня Перемоги. Зокрема - використання представниками ветеранських організацій забороненої символіки - червоного прапору, який пропагує комуністично-тоталітарний режим.

Відповідне звернення він зачитав щойно під час засідання сесії Черкаської міської ради.

Він просить відповідні органи надати відповіді на такі запитання: яких заходів було вжито для запобігання вчинення правопорушення у цій частині та для визначення винних  у цій ситуації осіб. А також здійснити перевірку можливої причетності директора департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілії Маліщук до організації вчинення цього правопорушення.

Нагадаємо, у Черкасах відкрили кримінальне провадження через використання червоного прапора.

 

Поділитись

Коментарі

Алена сказав:

И не стыдно теребить этот вопрос? Испортили ветеранам праздник Победы, устроили драку, раздули скандал до открытия криминального дела…А можно было тактично решить этот вопрос на месте, без пиара за счет ветеранов? Заметьте, и в Харькове, и в Одессе были такие же инциденты, но там не устраивали показной “казни”,не открывали дел и не “жевали” этот вопрос через неделю! Пусть Нищик вместе с Шило с таким же энтузиазмом выбьют деньги на ремонт театра, а то скоро будут там грибы собирать да на базаре продавать…

Котигорошко сказав:

Щось він запізно звернувся. Правопорушення було вчинене 9го, а сьогодні вже п’ятниця, 13-те число! Де він був цілих 4 дні??? А може, він сепаратист, що маскується під патріота?

А яких заходів було вжито – можна було побачити напередодні 9го Травня на ринку та у магазинах, що торгують тканинами. Ніде не можна було купити ані метра червоної тканини. Увесь кумач було знищено, щоб не дай Боже чого не вийшло!

Вгору