Депутат зареєстрував петицію про виділення коштів на ремонт в навчальних закладах Черкас

31 березня 2018, 16:36

На сайті ЧМР з’явилася петиція щодо виділення коштів для завершення капітального ремонту приміщень у декількох навчальних закладах міста. Автором петиції є депутат ЧМР Станіслав Лукирич.

- Прошу підтримати петицію щодо виділення коштів для завершення капітального ремонту приміщень (заміна вікон, благоустрій територій, внутрішньо інженерних мереж тощо) у наступних навчальних закладах: ЗОШ N 12,11, ДНЗ N 5,10,31 та виділення коштів на проведення капітального ремонту у КСН "Соборний" за адресою: м. Черкаси, вул. Митницька (Піонерська) 17/1, каб. 40 ( в даному приміщенні також знаходиться пункт дільничого інспектора поліції). Приміщення КСНу знаходиться у незадовільному стані, ремонт потрібен для комфортних умов роботи працівників та належних умов для прийому громадян. Пропозиції щодо ремонту та благоустрою цих шкіл, садочків та КСНу були внесені мною як депутатом до бюджету розвитку міста на 2018 рік, але не були підтримані окремими депутатами, - зазначає автор петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.

волчко ігор іванович сказав:

підтримую петицію

Галина сказав:

Мэр издал указ не собирать деньги с родителей…..сказки…………заканчиваем 11-й класс и требуют деньги на ремонт школы!!!!!!!!!!!!! Логики не вижу………….. Как было побортство,так и осталось……кому эти деньги попадут нам сие не ведомо………….

Вгору