Депутат пропонує відзначити рятувальників та працівників Обленерго, які допомагали Черкасам в негоду

13 березня 2018, 11:29

Депутат ЧМР Тарас Коломієць пропонує відзначити працівників ДСНС та Черкасиобленерго, які ліквідовували у Черкасах наслідки негоди.

Нагадаємо, тоді через сильний снігопад було знеструмлено водонапірну станцію і місто залишилося без води. Список тих, кого потрібно нагородити, депутат зачитав на сесій ЧМР.

- В кінця січня Черкаси прожили непростий тиждень, коли місто перебувало без води. У цей скрутний час плече допомоги підставили працівники ДСНС та Обленерго. Люди робили все можливе, щоб подати електроенергію на станцію та здійснювали підвіз води населенню. Фахівці, які брати участь у цьому, мають бути відзначені. Також їм варто дати грошову винагороду, - сказав депутат.

Водночас його колега депутат Павло Карась зауважив, що відзначати потрібно й інших людей, які в той нелегкий час працювали.

-Нагородити потрібно всіх лікарів, які тоді надавали допомогу населенню. Вчителів, які виходили на роботу в тих умовах. Працівників усіх комунальних служб. Є комісія, яка визначає нагороди. Дійсно є люди, яких потрібно нагородити, але я сумніваюся, що треба нагороджувати заступників названих установ, - переконаний Павло Карась.

Зрештою депутати проголосували за пропозицію Тараса Коломійця. Тепер список тих, кого він пропонує нагородити, розглядатиме профільна комісія.

Поділитись

Коментарі

Вгору