День Незалежності черкащани зустрічатимуть у здоровий спосіб

15 серпня 2018, 16:19

День Незалежності черкащани зустрічатимуть у здоровий спосіб

День Незалежності черкащани зустрічатимуть у здоровий спосіб. Власне на це і сподіваються організатори першого в Черкасах Спортивного фестивалю, які розповіли, чим саме цей захід може бути цікавим черкащанам і гостям міста. На участь у фестивалі чекають містян від малого до великого і будь-якого віку. Головне — наявність любові до спорту в душі.

— Ідея проведення такого фестивалю виникла з жаги перетворення Черкас на спортивну столицю. А для цього наше місто має всі законні підстави, — зауважив заступник черкаського міського голови Юрій Ботнар. — Ми хочемо започаткувати чудове свято та провести День Незалежності в спортивному форматі та форматі здорового способу життя. Є прагнення зробити свято спорту традиційним та щорічним. Ми хочемо популяризувати фізичну культуру та спорт та через це в найближчому майбутньому зменшити видатки на медицину. Ми хочемо, аби якомога більше людей в Черкасах зробили спорт своєю звичкою. Насправді, наша наявна спортивна інфраструктура дарує всім таку можливість.

Фестиваль Спорту матиме кілька головних складових. Насамперед, вітатиметься креативність. Організатори готують для учасників фестивалю безліч спортивних цікавинок. Інша складова, яку закладають в основу фестивалю, — патріотизм.

— Ми маємо виховувати здорову міцну духом націю та докласти до цього всіх можливостей, — підкреслив Юрій Ботнар.

— Наголос ми робимо все ж на спортивній складовій, проте у заході братимуть участь всі структурні підрозділи міськвиконкому — і освіта, і культура, і дошкільні заклади, — прокоментував начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Юрій Воронов. — Ми також робимо ставку на дитячо-юнацькі спортивні школи.

Власне, цього року Спортивний фестиваль буде розбитий на три головні локації. Одна з них — пляж "Казбетський", де буде представлено всі водні види спорту, відбудуться змагання з пляжного волейболу та будуть проведені анімаційні розваги для молоді, починаючи від ранку і до 14 години дня.

Друга локація розміститься в Долині Троянд. Там з 13 до 16 години презентуватимуть всі інші види спорту, відбудуться показові виступи спортивних гімнастів та знаних спортсменів, які прославили місто на престижних змаганнях різних рівнів. Організатори сподіваються, що через таке знайомство зблизька кожен бажаючий зможе долучитись до занять саме обраним для себе видом спорту та й стати хоча б на крок ближчим до спорту взагалі.

Основною локацією, яка стане стартовою для фестивалю, буде Центральний стадіон. Свято спорту там розпочнеться ще 23 серпня із встановлення нового всеукраїнського рекорду на найдовший футбольний матч. На стадіоні також буде проведено міський турнір з футзалу, в якому візьмуть участь команда мерії, учасників АТО, тощо.

З 12 години на Центральному стадіоні розпочнуться дитячі інтерактивні ігри та велоперегони з цікавими призами. З 16 години там заплановані показові турніри та майстер-класи з різних видів спорту: боксу, вільної боротьби, кікбоксингу, тощо. У цей же час в межах стадіону відбудуться баскетбольні батли, змагатимуться майстри гри у шашки та шахи. А на "закуску" можна буде насолодитись майстерністю Максима Оробця та його спортивно-танцювальної команди.

З 18:00 розпочнеться турнір ім. Сергія Амброса з командних боїв.

Організатори обіцяють цікаву та різхноманітну культурну програму, під час якої перед учасниками спортивного заходу виступлять популярні черкаські та столичні рок-гурти.

Вгору