Демонтовані в Черкасах кіоски здаватимуть на металобрухт

07 листопада 2021, 10:42

Виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення щодо поводження із демонтованим майном — кіосками та рекламними засобами.

Як пояснив начальник управління інспектування, яке опікується у Черкасах питаннями демонтажу незаконних тимчасових споруд та білбордів, Станіслав Коломієць, до цього часу таке майно безоплатно зберігалося ТОВ «ДОРРУХ» на підставі договорів. Термін їхньої дії спливає 4 листопада. Тому питання щодо їх подальшого зберігання є актуальним.

У зв’язку з цим виконком вирішив передати це майно КП «Черкаські ринки». Це підприємство може здати вироби з металу, як металобрухт, а виручені кошти зарахувати у дохід підприємства; демонтоване майно, яке не придатне до використання, утилізувати.

Надалі усі демонтовані ТС та рекламні засоби передаватимуть на зберігання до визначеного виконкомом суб’єкта. Після закінчення шестимісячного терміну, якщо власники майна не з’являться за його поверненням і не сплатять витрати, понесені міським бюджетом за демонтаж, рішення щодо їх подальшого використання прийматиме виконком.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору