“Дефіцитні” подарунки та робота нон-стоп, – відома ведуча поділилась новорічними спогадами

31 грудня 2017, 11:01

Фото: Ольга Касьянова/Фейсбук

Відома черкаська ведуча Ольга Касьянова другий рік поспіль відзначає Новий рік удома. І через це, говорить жартома, почуває себе “королевою”. Близько 20 років до цього у ніч із 31 грудня на 1 січня вона працювала. пише Інфоміст.

– Зараз я можу собі дозволити відпочивати в цю ніч. І це круто, – говорить Ольга. – Готувати нічого не буду: мандарини й шампанське.

На прохання розповісти про новорічну ніч, яка їй найбільше запам’яталась, Касьянова пригадує події, коли ще працювала радіоведучою.

– У цей день у нас була була програма замовлень, що оформлювались заздалегідь – їх було дуже багато. Працювали 5 годин поспіль. Паралельно з роботою в ефірі намагалися з колегою викликати таксі. Зрештою дісталася додому, коли вже був бій курантів. Тому новий рік зустрічала у верхньому одязі і з келихом у руках, – говорить ведуча.

А ще Ольга Касьянова пригадує, як шукала подарунки у пострадянській Україні. У часи дефіциту хотілось здивувати друзів чимось оригінальним. Але вийшло інакше.

– Виявилось, що всі підготували однакові подарунки. Насамперед тому, що мало що взагалі можна було купити прикольного. Це був плакат з вежами-близнюками Нью-Йорку і пакет з Майклом Джексоном, – пригадує Ольга.

 

 

Вгору