Дайте мені можливість чесно брати участь в виборах, – мер Шполи суду

13 квітня 2017, 11:35

Під час засідання у Черкаському окружному адміністративному суді кандидат на посаду голови Шполянської ОТГ Сергій Кравченко звернувся до суддів з проханням відхилити поданий Валентином Лук’яненком позов, та дати йому можливість у чесний спосіб узяти участь у виборах.

- Я прошу суд прийняти об'єктивне і ґрунтовне рішення. А постанову виборчої комісії від 6 квітня, якою мене зареєстровано кандидатом, прошу залишити в силі. Оскільки належних доводів і підстав для її скасування позивачами не надано, - зазначив Сергій Кравченко звертаючись до суду.

У відсутності необхідних підстав для скасування постанови виборчої комісії наголошує і захисник міського голови Михайло Лобів. Він зазначає, що позивач взагалі не мав права звертатися до суду.

- Позивач є учасником виборів у багатомандатному виборчому окрузі. А мій довіритель є суб'єктом виборчого процесу в одномандатному окрузі, - підкреслив Михайло Лобів. – А отже інтереси і права позивача жодним чином не порушені.

Наразі колегія суддів пішла в нарадчу кімнату.

Нагадаємо сьогодні у Черкасах продовжується суд за позовом кандидата в депутати до Шполянської ОТГ Валентина Лук’яненка від партії БПП, який вимагає від виборчої комісії  скасувати рішення про реєстрацію діючого мера Сергія Кравченка, як кандидата на міського голову Шполянської ОТГ. 

 

Коментарі

Вгору