Чиновники розповіли, що потрібно для укладання декларації з лікарем в Черкасах

30 липня 2018, 10:26
Чиновники розповіли що потрібно для укладання декларації з лікарем в Черкасах

Фото: Про все

За три місяці проведення кампанії з підписання декларації з сімейними лікарями з 210 тисяч мешканців Черкас договір вже уклали понад 100 тисяч пацієнтів. Наразі кампанія триває. Підписати декларації черкащанам потрібно до 31 грудня 2018 року. Про це сьогодні розповіли на нараді у Черкаській міській раді.

З 1 січня 2019 року витрати на обслуговування лікарем покладаються на пацієнта. Термін дії декларації необмежений і діє до моменту підписання декларації з новим лікарем. Єдина умова, при якій лікар може відмовити в підписанні декларації, - вже набрана ним максимальна кількість пацієнтів. Всі інші умови є незаконними. Внести договір до електронної системи може лише лікар, або його медсестра.

Всі декларації є електронними, тому відсутність бланків не є підставою для відмови в укладанні договору з сімейними лікарями.

- Виникають ситуації, коли пацієнту відмовляють в укладанні договору через те, що немає бланків декларацій, - це не є підставою для відмови в укладанні договорів. Адже всі декларації укладаються в електронному вигляді. Так само не є відмовою і місце реєстрації - пацієнтів реєструють за місцем проживання, - розповів директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник.

 

Вгору