Чинний міський голова Черкас готовий до другого туру та кличе опонента на дебати

26 жовтня 2020, 11:04

фото з мережі

Чинний міський голова Анатолій Бондаренко лідирує за рейтингами кандидатів у мери Черкас, проте не набрав 50 і більше відсотків під час голосування. У відеозверненні він оголосив, що готовий до другого туру виборів.

Про це Бондаренко розповів у на своїй фейсбук-сторінці

- Черкащани вирішили, що буде другий тур, це їхня воля, – зазначив Анатолій Бондаренко. - Ми готові до другого туру.

Пропоную провести його без масових заходів, бордів та реклами. Запрошую кандидата, який посів друге місце, на дебати в ефірі одного з місцевих каналів (на вибір), – зазначив міський голова.

Нагадаємо, за даними екзит-полу станом на вчора, чинний мер Анатолій Бондаренко набирав 32,6%. Його конкурентом у другому турі буде Віктор Євпак, який набрав 19,8%. На третьому місці – Віталій Ільченко, який отримав 17,8% підтримки. Близько 6% набрали Владислав Пустовар і Сергій Кудактін.

Поділитись

Коментарі

Таки да сказав:

Саме головне Євпак не забруднений ні в яких кримінальних та корупційних схемах. Віруюча людина ходить до церкви!!! Євпак наш мер!!!

Таки да сказав:

Ні

Черкащанка сказав:

“ТАКИ ДА”, так “ДА” чи “НІ”?))

Черкащанка сказав:

А ви бачили, що Євпак хюдить до церкви? Який з нього мер?

Ольга сказав:

А ви вважаєте, що нинішній мер – гідний бути хазяїном нашого міста? Що відбувається із торгівлею із тротуару? – Вона процвітає! У місті не вирішується питання із сміттям – жодний інвестор “не вгодив”, коли хотів, щоб у місті був сміттєпереробний завод. 300 тисяч вклали у стелу “Я люблю Черкаси” – ДЕ ВОНА СТОЇТЬ? Зате за 1 мільйон побудували туалет у парку Хіміків. Для інвалідів не врегульовані пандуси для виїзду на дорогу та для зайзду у магазини. 5 років ремонтують театр, а у цей час просувається мрія про будівництво льодового палацу. І ще багато чого. Ми що, будемо це “хАвати” ще 4 роки??? Я не проти старих кадрів при владі, але коли вони роблять висновки із своїх “косяків” та помилок та працюють по-новому.

Вгору