Чигиринця, який воює на передовій, розшукує військкомат за ухилення від призову (відео)

18 вересня 2015, 22:57

Безымянный20-річний чигиринець вирішив піти в добровольчий батальйон, щоб не призиватися на строкову службу. Та поки він у зоні АТО, вдома на нього відкрили кримінальне провадження за ухилення від призову пише Ремарка з посиланням на Общественное ТВ Донбасса.

– До мене неодноразово приходила повістка на строкову службу. Але на строкову службу я взагалі… У мене багато знайомих відслужило строковиками, не навчилися нічого, просто втратили свій час. Взагалі їм вона була не потрібна. Я вирішив що якщо вже служити, то служити на передовій Батьківщині і захищати її, – каже Костянтин, позивний “Гайдамака”.

– Одного чудового дня до мене телефонує мій товариш. Каже, мовляв, Костя, про тебе написали в газеті. Я у списку тих, кого розшукує військомат, – каже хлопець.

Вже тоді хлопець знав що поїде на передову. Нині він перебуває на самих підступах до Донецька.

– Закінчиться війна. Не знаю що мені за це буде, що я з цим буду робити. Але, гадаю, буде справедливо, якщо це кримінальне провадження просто закриють, оскільки я захрищаю свою країну, – відзначає “Гайдамака”.

Коментарі

Белла сказав:

У військоматах сидять дебіли, які чекають хабаря від призовників за уникнення від армії Вони навіть обліку вести нестулепні

Вгору