Чигиринська Народна рада називає учасницю Майдану провладним провокатором

20 березня 2014, 14:33

 

Члени Чигиринської Народної ради, активісти Майдану, учасники революції Гідності в нашому місті та в Києві виступили зі зверненням до жителів Черкащини, у якому протестують проти псевдомайданівців у своїх рядах.

Звернення Народної Ради Чигиринського району, Громадського об’єднання «Майдан» до громадськості Чигиринщини та земляків Черкащини

Останні події, пов’язані з обранням голови Чигиринської районної ради, свідчать, що до влади знову повертаються люди, які в минулому заплямували себе нечесними справами, працюючи на керівних посадах району у 2005-2010 роках. Протягом грудня-березня ми підозрювали, що учасниця Майдану Кучеренко Тетяна Василівна, яка нині зайняла посаду заступника голови райради, є провладним провокатором у наших лавах.

Ми неодноразово відмічали, що вона веде подвійну гру. За декілька днів до сесії районної ради Тетяна Кучеренко агітувала нас за депутата райради Петра Литвина як достойного кандидата на посаду голови. На жаль, агітатором за цю ж особу був і голова районного осередку партії «Свобода» Кононенко М.

18 березня на сесії відбулися вибори голови Чигиринської райради. За українським законодавством, кандидатами на цю посаду можуть бути тільки депутати районної ради. Із 38 депутатів, крім членів партії регіонів та комуністів, є тільки 7, що вважалися опозиціонерами до колишньої влади. Кандидатури на голову мали бути погоджені з Народною Радою. Депутати висунули кандидатами Литвина та Іващенка. Чигиринська Народна Рада, громадськість міста і району виступають категорично проти Литвина в якості голови райради, оскільки цей керівник зарекомендував себе з нечесного боку під час каденції на посаді голови райдержадміністрації 2005-2010 років.

Майдану потрібно було зробити вибір, і ми підтримали кандидатуру Іващенка. Всі, окрім Кучереенко та Кононека. На жаль, депутати райради не дослухалися до наших пропозицій. Головою обрали Петра Литвина.

Одразу ж на сесії заступником голови райради було обрано Тетяну Кучеренко (34 голоси «за») - давню соратницю і сподвижницю Петра Литвина по партії «Наша Україна». Тепер підтвердилися наші побоюванння, що між Кучеренко та Литвином була завчасна домовленість.

Народна Рада Чигиринського району висловлює недовіру одному з організаторів громадського об’єднання «Майдан» у Чигирині  Тетяні Кучеренко, яка оголосила себе нашим керівником, і залишаємо за собою право проводити заходи Майдану без її участі, оскільки вона скомпрометувала себе і не є нашим однодумцем. Від нині вона не має морального права використовувати революційну назву «Майдан» у своїй номенклатурній діяльності. Майдан перебуває в опозиції до Кучеренко і її прибічників.

Чигиринський майдан існує і продовжує повноцінну діяльність. Покладаємо надію, що після виявлення провокаторів і очищення наших рядів – кількість учасників, активістів і прибічників збільшиться.

Шановні жителі міста Чигирина і району! Ви є повноправними творцями свого майбутнього. Майдан - це ї є демократія прямої дії. Тільки у спільній боротьбі здобудемо світле і щасливе життя громадян України.

Черкащанин сказав:

Это мне напоминает письма в НКВД: “Все это время, искусно маскируясь под большевика, на самом деле сочувствовал белому движению и шпионил в пользу английской и японской разведок…”

тетяна сказав:

майдан-це очищення,. а в депутати попали випадково .ТО СИДІТЬ ТЕХЕНЬКО І НЕ МУТІТЬ ВОДУ

Вгору