Чигиринка в Греції молиться за українських захисників і шле їм гроші

01 вересня 2015, 16:27
На фото: Світлана Скібіцька, Василь Циріль та Ганна Хоменко

На фото: Світлана Скібіцька, Василь Циріль та Ганна Хоменко

Уродженка Чигиринка, яка нині живе у Греції, не забула про свою Батьківщину і постійно допомагає нашим захисникам – морально і матеріально. Як скромно зізнається Ганна Миколаївна, за рідну Україну та за її воїнів, боронителів суверенітету і цілісності вона молиться щомісяця. До того ж, щоденно пересилає певні кошти для їх підтримки, які місцеві волонтери використовують під час збору передач для наших солдатів у зоні АТО, інформує Чигиринка.

– Приклад Ганни Хоменко, це яскравий образ жінки-матері, яка не ділить синів Батьківщини на своїх і чужих, а щиро любить усіх захисників України, – коментує громадська активістка з Чигирина Світлана Скібіцька, яка співпрацює з цією волонтеркою з Греції. – Вміння ділитися з ближніми – одна з найвищих християнських чеснот. Тим більше, якщо ці ближні захищають рідну землю. Унікально те, що пані Ганна, живучи в мирній Греції, щиро вболіває за мир у рідній серцю Україні, яку тепер зраджують навіть ті, хто тут живуть на її Сході... Низький уклін їй за щиру душу і великий патріотизм. Берімо приклад з таких людей. Тоді – неодмінно переможем.

Напередодні Дня Незалежності Ганна Хоменко приїхала до Чигиринщини.

Під час зустрічі з нею голова Чигиринської волонтерської організації Василь Циріль вручив їй грамоту, як одній з кращих волонтерок Богданового краю.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору