Чи тепер Крим твій дім? – співак із Черкас звернувся до колеги, якому заборонили в’їзд в Україну

14 вересня 2017, 23:06

Український співак з Черкащини Андрій Хливнюк, лідер гурту «Бумбокс», отримав велику підтримку своїх фанів, опублікувавши в мережі відкритого листа забороненому в Україні російському реперу Басті (Василю Вакуленко), з яким співпрацював раніше, пише  "Вичерпно" із посиланням на «Обозреватель».

Відповідний пост артист розмістив на особистій сторінці в Facebook.

«Привіт тобі, талановитий колего, давненько не бачилися. Ось натрапив в мережі на інформацію про можливу заборону на твій в’їзд до України терміном на три роки», — почав Хливнюк.

Музикант згадав роботу над їхнім спільним треком «Сонця не видно», потім згадав про російсько-українському конфлікт, «брехливі новини» російських ЗМІ і анексію Росією півострова Крим, куди з гастролями неодноразово їздив Баста.

«Так скажи ж, будь ласка, як так вийшло, що ти, людина, яка прекрасно розуміє ситуацію, вирішив їздити до мене в дім, до Криму, без мого дозволу? Невже це не очевидно? Хіба я коли-небудь вів себе в твоєму домі, в Росії, не як гість? Чи тепер Крим твій дім?», — уточнив Хливнюк.

Наостанок співак навів кілька рядків з їх спільної пісні.

«У нашій спільній пісні на твої вірші є ось які слова: «Черту перейти легко, но как потом смотреть людям в глаза…». До сих пір чую цю пісню з машин і вікон, і не шкодую про цей досвід, але фразу «не важно кто решает Москва или Питер» потрібно було не міняти на «Київ», а залишити як є», — додав він, зазначивши, що чекає відповіді від колишнього колеги.

Пост Хливнюка зібрав понад 3 000 лайків. Шанувальники музиканта дякують за позицію і «сміливість називати речі своїми іменами».

Поділитись

Коментарі

Вгору