Чи йтимуть черкащани на вибори?

12 листопада 2015, 10:12

виб

На Черкаси чекає другий тур виборів міського голови. Голосування пройде 15 листопада. Черкасці будуть обирати між двома кандидатами: Сергієм Одаричем та Анатолієм Бондаренко.

Нова Доба вирішила запитати в містян чи знають вони, що буде 15 листопада, чи підуть на вибори та чи можуть цьогорічні вибори щось змінити.

1Ніна, пенсіонерка: «Звичайно знаю, відбутуться вибори. Обов’язково піду. Голосуватиму за Бондаренка. Адже, коли був Одарич, у місті нічого не відбувалось, не змінювалось. Можливо, якщо прийде нова людина до влади, то щось змінитися у місті. Сподіваюсь зміниться на краще».
2Іра, наразі в декретній відпустці: «Не знаю, що буде 15 листопада в Черкасах. На вибори не йтиму. Я сама проживаю в Черкасах, однак тут не прописана, тому голосувати не буду. Думаю, що після цих виборів нічого не зміниться».

3Олексій, пенсіонер: «Знаю, звичайно, проходитимуть вибори. Я піду на вибри. Наевне буду голосувати за колишнього мера – Одарича. У принципі повинно щось змінитися, звичайно, щоб прийшла більш поміркована команда. Можливо вона буде трішки, як то кажуть, згуртованіша й легше будуть вирішуватися питання. А їх багато треба вирішити».

4Сергій, працівник нічного клубу: «Я не знаю, що буде 15 листопада. На вибори йти не буду. Нічого не може змінитися. А ні, може – мер. Після цих виборів, можливо, збудує кілька дитячих майданчиків. А потім, коли його також замінять, то він їх демонтує».
5Тетяна, приватний підприємець: «Знаю, відбудеться другий тур виборів. На вибори не піду, так склались обставини. У місті може щось змінитися, коли переберуть Одарича. Але я впевнена, що він не дасть, щоб його зняли. Залишаться ті самі, тому нічого не зміниться».
6Володимир, охоронець: «Не знаю, що буде. Скоріше, що не йтиму, бо я на роботі. Думаю особливо нічого не поміняється. Усе те саме, усе так і буде. Тобто тільки люди міняються, а в місті все залишається по-старому».

За підсумками опитування, черкасці більше не вірять, що у місті можливе якесь покращення. Більшість уважає, що до влади має прийти хтось новий, тоді можна буде щось змінити.

Поділитись

Коментарі

Вгору