Чутки про закриття Станції юних техніків безпідставні, – заступник міського голови

18 лютого 2016, 15:30

stantsiya-yuny-h-tehnikiv

Станцію юних техніків ліквідовувати ніхто не збирається. Інформацію, що днями з’явилась серед золотонісців, категорично спростувала заступник міського голови Світлана Суддя, інформує Золотоноша.

Звістку про ймовірне закриття цієї позашкільної установи від імені батьків вихованців оприлюднила жителька Золотоноші Аріна Гаврилова. Аналогічна заява міститься у  базі даних Єдиної системи електронних петицій. У відкритому зверненні автори просять зберегти Станцію, адже це – єдиний у місті заклад дитячої творчості, де діти займаються технічним спортом – радіотехнікою, авіамоделюванням, картингом тощо.

Також батьки просять сприяти в участі у районних, обласних та Всеукраїнських виставках, конкурсах, змаганнях вихованців гуртків, сприяти розвитку закладу, залученню дітей, висвітлення досягнень у місцевих ЗМІ про досягнення.

Попри все, подібні чутки, за словами Світлані Судді, абсолютно безпідставні, адже про ліквідацію Станцію юних техніків мова зовсім не ведеться.

- Чесно кажучи, зараз не можу навіть зрозуміти, чому та звідки поширюється подібна інформація. Можливо, через моніторинги? Але ж традиційний аналіз діяльності проводиться в усіх позашкільних закладах і зовсім не означає їхнє закриття, – коментує ситуацію посадовець.

Також Суддя зазначила, що певні претензії до організації навчально-виховного процесу таки є. Проте, знову ж таки, наголосила, що це – робочі моменти, котрі також ніяк не можуть бути причиною знищення такої багаторічної бази.

Довідково: Станція юних техніків – профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком діяльності якого робота в науково-технічній сфері. Розташований заклад у двох будівлях, для занять гуртків тут обладнано 6 лабораторій. Зокрема, мова йде про картинг, судномоделюваня, радіотехнічне навчання, гурток дизайнерів. Всього працює на базі СЮТ 24 гуртки, в яких навчається понад 300 юних золотонісців. Середня наповнюваність груп становить 10-15 осіб, вікова категорія – від 5 до 18 років.

Поділитись

Коментарі

Олександра сказав:

Просимо не закривати й не реорганізовувати Золотоніську СЮТ, оскільки діти це наше майбутнє. Такі позашкільні заклади мають навпаки розвиватися і збільшувати кількість гуртків за різними напрямками. Мої діти в захваті від відвідування цього закладу, стали зібраними, краще навчаються. В закладі працюють чуйні педагоги, фахівці своєї справи, які вміють зацікавити дитину і дають гарні знання та уміння.
Директор Золотоніської СЮТ Михайленко Сергій Григорович навіть в такі скрутні часи зміг на високому рівні підтримувати заклад.
Хочу окремо висловити щиру вдячність Михайленко С.Г. за багаторічну працю та невгасимий вогонь щирої відданості своїй справі, високий професіоналізм і компетентність, чудові організаторські здібності, професійну майстерність, педагогічний талант, відповідальність та доброзичливість. Нехай ніколи не вичерпається Ваша доброта і мудрість.
Бажаю Вам міцного здоров’я і благополуччя, терпіння й оптимізму, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій праці!!!

Вгору