Чотирьох новообраних нардепів від Черкащини не впустять у Раду?

04 листопада 2014, 08:40

75505b88ea9e360c587f56225dfdb627_L

Командири батальйонів, які проходять до Верховної Ради, мають намір не допустити до присяги нардепів, які голосували за закони 16 січня. Про це на прес-конференції повідомили комбати батальйонів Міністерства внутрішніх справ "Дніпро-1" і "Миротворець" Юрій Береза та Андрій Тетерук, а також комбат батальйону Національної гвардії "Донбас" Семен Семенченко, пише "Українська правда".

– Ми повинні не дати їм (депутатам, які голосували за закони 16 січня і знову пройшли до Ради, – vikka.ua) можливості навіть прийняти присягу, – сказав Береза.

Він назвав цю процедуру непарламентською формою люстрації.

Береза вважає, що саме ці депутати винні в загибелі героїв Небесної сотні і своїми діями призвели до загострення ситуації на Донбасі і в Криму.

Натомість Семенченко підкреслив, що не збираються влаштовувати в парламенті бійки.

При цьому Береза вважає, що колишні регіонали можуть спокутувати свою провину тільки в тому випадку, якщо не менше 30 днів будуть воювати на передовій в зоні антитерористичної операції.

Володимир Зубик, Геннадій Бобов, Валентин Нечипоренко та Антон Яценко – ці народні депутати голосували за "диктаторські" закони 16 січня і знову стали депутатами від Черкащини.

Поділитись

Коментарі

Вгору