На Черкащині балотується 5 нардепів, які голосували за «диктаторські» закони

08 жовтня 2014, 12:03

1

Володимир Зубик, Геннадій Бобов, Валентин Нечипоренко, Віктор Тимошенко та Антон Яценко – ці народні депутати голосували за «диктаторські» закони 16 січня, і знову балотуються у Верховну Раду, на Черкащині.

Про це повідомляє ГМ ОПОРА.

Так, Володимир Зубик балотується по округу № 195, Геннадій Бобов іде по 196 округу, Віктор Тимошенко по 198 округу, Валентин Нечипоренко іде по 199 округу та Антон Яценко балотується по округу № 200.

Також, згідно даних руху «Чесно» загалом 39 кандидатів балотується за списками партій, зокрема 15 у списку «Опозиційного блоку», 13 у списках «Компартії» та 11 у списку «Сильної України» Сергія Тігіпка.

Нагадаємо, що «закони про диктатуру» – це пакет законів, які були прийняті Верховною Радою 16 січня, а вже наступного дня підписані Президентом. Закони приймалися підняттям рук, без використання системи «Рада» та без обговорення. Їхні тексти стали доступні лише після того, як депутати за них проголосували. Зазначимо, що вони обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту та мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство.

Додамо, що протягом 2012-2014 рр. Володимир Зубик був у фракції Партії Регіонів та групі «Суверенна європейська Україна», нині ж не входить до складу жодної фракції. У останній протягом своєї каденції був Віктор Тимошенко, який і нині входить до цієї групи. Антон  Яценко нині перебуває у групі «Економічний розвиток», до цього також член фракції Партії Регіонів, так само, як і Геннадій Бобов та Валентин Нечипоренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору